אנו בחרבות וכשפים מחויבים לקידום יצירה ישראלית מקורית בתחום משחקי התפקידים. נשמח לסייע ליוצרים חדשים ליצור משחקי תפקידים הנשענים על החוקים של “חרבות וכשפים-הערכה למתחיל“.

אם מעניין אותך ליצור תוכן מקורי הנשען על החוקים של “חרבות וכשפים” נשמח לסייע בעריכה, הפקה, הדפסה והפצה של התוכן שלך. צרו איתנו קשר ונשמח לעבוד איתך.

בהמשך יש כמה תשובות לשאלות נפוצות על נושאים הקשורים ליצירת תוכן עצמאי של חרבות וכשפים

בהחלט! אנחנו מעודדים אותך לעשות את זה. לכתוב לחשים, מפלצות, סוגי דמות, חפצי קסם, הרפתקאות, כל מה שליבך חפץ. אין בעיה לבסס את החומר המקורי שלך על החוקים של חרבות וכשפים המופיעים בערכה למתחיל ואפילו לצטט מהחוקים במידת הצורך או לתת הפנייה לחוברות. כל מה שצריך הוא לכתוב על המוצר שלך שהוא מבוסס על החוקים של “הערכה למתחיל של חרבות וכשפים”.

חומר שמופיע בחוברות אחרות שפרסמנו, מחוץ לערכה למתחיל, הוא חומר מקורי שלנו ודורש רשות מאיתנו להשתמש בו.

יש כל מיני נושאים של זכויות יוצרים וחובות אחרות שחשוב להתייחס אליהם, ולא נוכל לתת כאן הדרכה מלאה. רק נזכיר שתי נקודות חשובות: אחת, אסור לך להשתמש בלוגואים שלנו או ליצור רושם שאנחנו אלו שהוצאנו לאור או כתבנו את התוכן המקורי שלך; שתיים, צריך להוסיף הודעה רשמית (המבוססת על ה Open Game License) כנספח לתוכן שלך שמתייחסת לחוקים הספציפיים שבהם השתמשת. נשמח לסייע עם הנושא הזה בשלב הסופי של סגירת המוצר.

בהחלט! נשמח לקבל חברים חדשים במשפחת יוצרי התוכן של חרבות וכשפים! כמו גם ראו תחת “איפה אוכל למכור את החומרים שלי?” בהמשך.

אנחנו בעד, אבל צריך לבקש רשות. התהליך ישיר ומהיר, רק צריך לפנות אלינו בטופס “צרו קשר” או בעזרת כפתור המהנשמע בפינת האתר. כל החומרים בהוצאת “חרבות וכשפים” הם תוכן מקורי שלנו ומוגנים בזכויות יוצרים מלבד במקומות המצוינים שבהם אנחנו משתמשים בחומר תחת רישיון פתוח. אסור להשתמש בהם בלי רשות. לדוגמה, אסור לבסס את ההרפתקה שלכם ב”ארצות הסכנה” או להשתמש בדמויות ומפלצות מקוריות שאנחנו כתבנו, בלי לקבל מאיתנו רשות.

כדי למנוע בעיות, תמיד כדאי לשאול קודם. אנחנו נענה מהר ובפתיחות לגבי מה אפשר לעשות, המטרה שלנו היא לאפשר לכם לפרסם ולמכור את התוכן שלכם כמה שיותר בקלות.

אם כתבת תוכן מקורי של “חרבות וכשפים” בעברית, מבוסס על החוקים שלנו, מותר לך להפיץ אותו בחינם ולמכור אותו בישראל בכל מקום.

בנוסף, אנחנו נשמח למכור מוצרים של “חרבות וכשפים” באתר שלנו. אם למכור דרכנו את התוכן שלך נשמע מגניב, כדאי לפנות אלינו בטופס “צרו קשר” או בעזרת כפתור המהנשמע בפינת האתר, ונדבר על זה.