פתחנו מימון המון!

״חרבות וכשפים״ – השער לתחביב משחקי התפקידים, משחקי הרפתקאות פנטזיה כמו ״מבוכים ודרקונים״. כעת נערך מימון המון שבו אפשר לרכוש ערכת הרחבה המעשירה ומוסיפה לחוויית המשחק!

מיציאת הערכה למתחיל התחלנו לקבל פניות ובקשות לעוד. עוד סוגי דמויות לשחק, עוד מפלצות לפגוש, עוד דרגות להתקדם אליהן, עוד חוקים, עוד עצות, בקיצור, עוד ערכת הרחבה שתוסיף לערכה למתחיל ותהפוך את המשחק לטוב אפילו יותר. אז זה מה שעשינו!

החוברת לשחקן המתקדם מרחיבה את סוגי הדמויות הקיימים לעשר דרגות משחק נוספות, ומציעה עוד סוגי דמויות חדשים ומלהיבים: הדרואידים המהלכים בנתיבי הטבע; אמני הרונות האלפיים המקעקעים את הקסם על גופם ומשתמשים בכח חיותם כדי להזין את לחשיהם; והגמדים הלוחשים לסלעים שפותחים בפני השחקנים דרך חדשה ורבת עוצמה לשלוט בשדה הקרב. בנוסף, כל סוגי הדמות קיבלו הרחבה המתארת את הפיכתם לגיבורים אפיים שבונים מגדלי מכשפים, ומובילים צבאות להגן על העולם.

החוברת למנחה המתקדמת מספקת ארגז כלים עצום. איך משתנה המשחק כשדמויות השחקנים הופכות רבות עוצמה, ואיך מנהלים אותו? מה עושים כדי לברוא מרחבי הרפתקאות ועולמות משחק מקוריים? חוקים מיוחדים למשחקי מסעות, עוד מפלצות, פרק מיוחד על דרקונים, ועוד ועוד ועוד!

חרבות ושפים הוא משחק שילדים משחקים בעצמם. מאז יציאת הערכה למתחיל ראינו ושמענו שוב ושוב הורים שמספרים על ילדים שפותחים את החוברות, קוראים, ופשוט מתחילים לשחק. החוברות מכילות לא רק את חוקי המשחק אלא מלוות את הילדים צעד אחר צעד בכל תהליך הקמת חבורת משחק. הילדים יוכלו לשחק ביחד שנים ארוכות, ליצור יחד סיפורי פנטזיה, ולצאת לחקור הרפתקאות ועולמות מופלאים של דמיון. הערכה למתקדם ממשיכה את המסע שלהם ומאתגרת אותם ליצור הרפתקאות חדשות בעולם גדל ומתפתח.

ההרפתקה מתרחבת!

אחרי שנה של פעילות הוצאנו לאור חמש הרפתקאות מקוריות, ״ארצות הסכנה״ – מדריך למרחבי הקסם וההרפתקאות בו מתרחש המשחק ואפילו כמה משאבים שזמינים להורדה בחינם. עכשיו אנחנו יכולים לחשוף את המדריך הגדול הבא שלנו, ״ליאו-גיר נמל המזימות״!

ברוכים הבאים לעיר הגדולה שבה שום דבר אינו כפי שהוא נראה, סכנות אורבות מעבר לכל פינה, מלכודות ממתינות בכל צעד ורשת של קנוניות אופפת כל החלטה. הספר מציע מערכת משחק שלמה בעיר שהיא ארגז חול של תככים ומזימות.

הערכה למתקדם ומדריך “ליאו-גיר” זמינים בקמפיין מימון המון יחד עם מבצעים נהדרים לרכישת כל המוצרים האחרים שלנו

רכשו עכשיו בעמוד המימון המון שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *